Druk 3D

Zastosowań technologii przyrostowej jest dużo, a liczba Klientów w tej dziedzinie rośnie. Wdrażamy najnowsze rozwiązania z zakresu druku 3D. Gwarantujemy wysoką jakość wydruków, które powstają z wykorzystaniem technologii FDM, opartej na warstwowym osadzaniu topionych polimerów takich jak ABS, PLA, TPU i inne.

 

Oferta dedykowana jest  dla klientów biznesowych i indywidualnych. Drukujemy między innymi prototypy, makiety, części zamienne oraz gadżety.

Przebieg procesu zamawiania wydruku

1. MODEL 3D

Możliwość wydruku własnych modeli. W tym celu prosimy o przesłanie pliku w formacie .STL oraz preferowanej jakości, koloru oraz materiału.

Jeśli nie posiadają Państwo własnych modeli, oferujemy profesjonalną pomoc naszych projektantów, którzy podejmą się wykonania  projektu.

2. WYCENA

Po ustaleniu szczegółów, związanych z modelem, następuje wycena. Na cenę wydruku wpływa jakość, wielkość elementu, grubości ścianek, wypełnienie oraz skomplikowanie elementu —  które przekłada się na czas pracy drukarki.

3. AKCEPTACJA I REALIZACJA

Realizując każde zlecenie, najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Dlatego przystępujemy do druku dopiero po zaakceptowaniu przedstawionej oferty. Istnieje także możliwość wykonania darmowego wydruku testowego.

4. WYSYŁKA LUB ODBIÓR

Wykonane wydruki wysyłamy pocztą. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy, przy ulicy Władysława Siwka 17 w Krakowie.

Zamów u nas swój wydruk