Kariera

Stawiamy na pracę w młodym zespole, ciekawe wyzwania i ciągły rozwój osobisty.

W związku z poszerzaniem naszej działalności, a także wciąż rosnącej ilości prowadzonych projektów, stale przyjmujemy aplikacje na praktykantów, stażystów oraz pracowników. Poszukujemy dyspozycyjnych, zaangażowanych ludzi, gotowych sprawdzić się w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wszystkie aplikacje prosimy kierować na adres kadry@atmat.pl

Aktualnie otwarte rekrutacje:

SONY DSC

Otwarte pozycje

Projektant CAD

Termin składania aplikacji: 12.10.2017
Typ oferty: Pełny etat

Miejsce pracy: Kraków, ul. Igołomska 12

Kategoria stanowiska: Inżynieria / technologia / produkcja

Zakres obowiązków:

Kordynowanie projektów z zakresu inżynierii, produkcji i projektowania nowych produktów. Współpraca z klientami i bieżące rozwiązywanie problemów.

  • Analiza techniczna i ekonomiczna zagadnień przemysłowych
  • Prowadzenie projektów przemysłowych
  • Projektowanie maszyn w oprogramowaniu SolidWorks 2017
  • Przygotowanie prototypów w oparciu o druk 3D
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów
  • Kontakt z klientami
  • Organizacja pracy konstruktorów
  • Testy maszyn i ich ulepszanie
  • Praca w zespole

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiej nauki
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość SolidWorks (lub na bardzo wysokim poziomie innego programu CAD)
  • Umiejętność samodzielnej realizacji etapów projektu oraz organizowania pracy
  • Język angielski na poziomie min. B2 – komunikatywny w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym(dyplom inżyniera)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki maszyn
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi – praca przy budowie maszyn
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowo:

  • dyspozycyjność poza standardowymi godzinami pracy
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie zależne od indywidualnych osiągnięć
  • Dużą swoboda działania i możliwości rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy z młodym zespołem
  • Szkolenia

Sposób aplikowania

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres kadry@atmat.pl (w tytule wiadomości: Nazwa stanowiska).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.