O nas

Już trzy lata temu wiedzieliśmy, co chcemy robić rozwiązywać problemy przemysłowe i produkcyjne. Z trudnościami, które stawały na naszej drodze, bezproblemowo sobie radziliśmy, projektowaliśmy urządzenia, które przyniosły określony efekt, tym samym przyczyniając się do rozwiązywania problemów naszych klientów. Nasza działalność to  nie tylko maszyny przemysłowe i drukarki 3D, to przede wszystkim ulepszanie i usystematyzowanie działań przemysłowych. Każde rozwiązanie jest indywidualnie dopasowywane zanim zaczniemy pracę, przeprowadzamy szczegółowy wywiad. Obecnie nasza firma liczy już ponad 60 utalentowanych inżynierów, specjalistów z zakresu projektowania, automatyki, programowania oraz wytwarzania. Rozwiązujemy problemy naszych Klientów, usprawniając i wdrażając na rynek nowoczesne technologie, które opieramy na autorskich rozwiązaniach.

Jesteśmy rzetelną firmą, która ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów i wdrożeń w branży inżynierii przemysłowej. Głównymi naszymi obszarami działań jest produkcja drukarek 3D, maszyn przemysłowych oraz linii technologicznych, a także automatyzacja i integracja procesów produkcyjnych. Najpierw stworzyliśmy serię drukarek 3D, które do dziś cieszą się dużym zainteresowaniem. Później, dostrzegając potencjał rynku technologii addytywnej wprowadziliśmy ulepszone urządzenia, kładąc nacisk na wielkość pola roboczego. Poszliśmy więc  dalej, tworząc coraz to nowsze drukarki przemysłowe. W końcu spod naszych skrzydeł wyszła największa komercyjna drukarka 3D na świecie dla przemysłu ATMAT Jupiter.

Jesteśmy zespołem, który tworzą młodzi, wykwalifikowani inżynierowie. Naszym celem jest rozwijanie nowych technologii oraz usprawnianie produkcji poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Zrobimy dla Ciebie projekt części oraz wybudujemy od podstaw całą linię technologiczną. Tworzymy użyteczne rozwiązania technologiczne w wielu branżach przemysłu. Do tej pory zyskaliśmy klientów z branży lotniczej, motoryzacyjnej, elektronicznej oraz firm produkcyjnych. Wszystkie przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na osiągnięcie oszczędności, w porównaniu do zwykłej pracy manualnej. Przykładem jest realizacja projektu na prośbę klienta z branży lotniczej, polegająca na stworzeniu w pełni zautomatyzowanej wyoblarki.

ATMAT od początku istnienia bazuje wyłącznie na polskim kapitale i pozyskiwanych dotacjach unijnych, przyczyniając się do rozwoju polskiej gospodarki.

Obszary, w jakich możemy wesprzeć Twój biznes:

 

  • produkcję seryjną urządzeń:  drukarki 3D: Signal, Galaxy; wielkogabarytowe drukarki 3D: Jupiter, Saturn; skanery 3D: Luna; wielofunkcyjne urządzenie DrinkBot,
  • budowa maszyn, linii technologicznych i zaawansowanych narzędzi na indywidualne zlecenie klienta,
  • usługi (drukowanie 3D, obróbka ubytkowa, projektowanie CAD, skanowanie 3D, doradztwo techniczne i serwis maszyn),
  • usługi przeprowadzania szkoleń i warsztatów w zakresie druku 3D, skanowania 3D i modelowania 3D.