O NAS

Już trzy lata temu wiedzieliśmy, co chcemy robić — rozwiązywać problemy przemysłowe i produkcyjne. Z trudnościami, które stawały na naszej drodze, bezproblemowo sobie radziliśmy, projektowaliśmy urządzenia, które przyniosły określony efekt, tym samym przyczyniając się do rozwiązywania problemów naszych klientów.

Nasza działalność to nie tylko maszyny przemysłowe i drukarki 3D, to przede wszystkim ulepszanie i usystematyzowanie działań przemysłowych. Każde rozwiązanie jest indywidualnie dopasowywane — zanim zaczniemy pracę, przeprowadzamy szczegółowy wywiad. Obecnie nasza firma liczy już ponad 60 utalentowanych inżynierów, specjalistów Jesteśmy rzetelną firmą, która ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów i wdrożeń w branży inżynierii przemysłowej.

Głównymi naszymi obszarami działań jest produkcja drukarek 3D, maszyn przemysłowych oraz linii technologicznych, a także automatyzacja i integracja procesów produkcyjnych. Najpierw stworzyliśmy serię drukarek 3D, które do dziś cieszą się dużym zainteresowaniem. Później, dostrzegając potencjał rynku technologii addytywnej wprowadziliśmy ulepszone urządzenia, kładąc nacisk na wielkość pola roboczego. Poszliśmy więc dalej, tworząc coraz to nowsze drukarki przemysłowe. W końcu spod naszych skrzydeł wyszła największa na świecie komercyjna drukarka 3D dla przemysłu — ATMAT Jupiter.

 

Rozwiązujemy problemy naszych Klientów, usprawniając i wdrażając na rynek nowoczesne technologie, które opieramy na autorskich rozwiązaniach.