Druk 3D

Nowoczesna technologia druku 3D jest jedną z naszych specjalności. Gwarantujemy wysoką jakość wydruków, które powstają z wykorzystaniem technologii FFF, opartej na warstwowym osadzaniu topionych polimerów takich jak ABS, PLA, TPU i inne.

Oferta dedykowana jest  dla firm z każdej branży, jak również dla osób prywatnych. Drukujemy między innymi prototypy, makiety, części zamienne, gadżety. Z doświadczenia wiemy, że każdy model w druku jest inny i wymaga specjalistycznego podejścia, dlatego też indywidualnie współpracujemy z każdym klientem.

Przebieg procesu zamawiania wydruku

1. MODEL 3D

Możliwość wydruku własnych modeli. W tym celu prosimy o przesłanie pliku w formacie .STL oraz preferowanej jakości, koloru oraz materiału.

Jeśli jednak nie posiadają Państwo własnych modeli, oferujemy profesjonalną pomoc naszych projektantów, którzy podejmą się wykonania każdego projektu.

2. WYCENA

Po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z modelem, następuje wycena. Na cenę wydruku wpływa jakość, wielkość elementu, grubości ścianek, wypełnienie, skomplikowanie elementu co przekłada się na czas pracy drukarki.

3. AKCEPTACJA I REALIZACJA

Realizując każde zlecenie najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Dlatego też przystępujemy do druku dopiero po zaakceptowaniu przedstawionej oferty. Oferujemy także  możliwość wykonania darmowego wydruku testowego.

4. WYSYŁKA LUB ODBIÓR

Wysyłka wydruków lub odbiór osobisty w siedzibie firmy ATMAT

Walerego Goetla 6

30-065 Kraków

Zamów u nas swój wydruk