STANOWISKA ZROBOTYZOWANE

Dzięki doświadczeniu naszego wykwalifikowanego zespołu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy Twój problem. Wystarczy, że do nas przyjdziesz i go opiszesz. My zaproponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie, przedstawimy projekt i wybudujemy całą linię produkcyjną.

Jako młodzi ludzie szukamy rozwiązań niekonwencjonalnych, które zapewniają najlepsze rezultaty. Wykorzystujemy najnowsze technologie — do pracy wykorzystujemy techniki druku 3D i zaawansowanego projektowania CAD, wraz z pełnymi analizami wytrzymałościowymi i działania. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi oraz biurami projektowymi, gdzie wdrażamy swoje rozwiązania maszynowe, mające na celu usprawnienie pracy.

STANOWISKO DO MALOWANIA PROFILI ZE STOJAKIEM MAGAZYNOWYM

Stanowisko do malowania profili wraz z uchwytami do montażu i stojakiem magazynowym.

Urządzenie jest przystosowane do obsługi przez jednego pracownika. Główną częścią stanowiska jest stół roboczy do zakładania profili na uchwyty, wykonanych w technologii druku 3D, zawierających po 5 sztuk detali każdy. W komorze roboczej zamontowane są obrotnice do szybkiego i łatwego nanoszenia powłok z obu stron profili. Nanoszenie odbywa się za pomocą dostosowanego do danej substancji systemu ciśnieniowego lub pneumatycznego, możliwość używania również pojemników ciśnieniowych (w ergonomicznym uchwycie). Rozwiązanie konstrukcyjne, jakim jest podwójny system filtracji z odciągiem oparów, niweluje wydostawanie się substancji szkodliwych poza stanowisko.

Materiały konstrukcyjne: aluminium, stal, PLA, pleksi.

Ilość dodatkowych stojaków i uchwytów do indywidualnego ustalenia. Każdy uchwyt dostosowany jest do kształtu profili.

PARAMETRY

Typ maszyny Stanowisko do malowania
Przeznaczenie malowanie profili z możliwością obrotu elementów i przestrzenią do magazynowania na czas schnięcia
Parametry pracy malowanie pneumatyczne lub ciśnieniowe
Specjalne podwójny system filtracji oparów