USŁUGI

Kompleksowe rozwiązania dla Twojej Firmy

ZAKRES NASZYCH USŁUG

DRUK 3D

Wdrażając najnowsze, autorskie rozwiązania w naszych urządzeniach gwarantujemy wysoką jakość wydruków, które powstają z wykorzystaniem technologii FDM, opartej na warstwowym osadzaniu topionych polimerów takich jak ABS, PLA, TPU i inne.

Ofertę dedykujemy klientom biznesowym oraz indywidualnym. Zrealizowaliśmy projekty na prototypy, makiety, części zamienne oraz gadżety. Każdy klient ma możliwość skorzystania z darmowego wydruku testowego w celu zapoznania się z jakością wydruków oferowaną przez nasze urządzenia.

MODEL 3D

Naszym klientom dajemy możliwość wydruku własnych modeli. W celu realizacji zleconego projektu, wymagany jest plik w formacie .STL wraz ze wszystkimi szczegółami potrzebnymi do prawidłowej realizacji wydruku (kolor i rodzaj materiału, preferowana jakość).

WYCENA

Wielkość ceny zależna jest od projektu i wszystkich aspektów wydruku, które wpływają na czas pracy urządzenia (m.in. jakość, wielkości elementu, grubość ścianek drukowanego modelu, jego wypełnienie oraz skomplikowanie).

AKCEPTACJA I REALIZACJA

Realizując każde zlecenie, najważniejszym dla nas aspektem jest zadowolenie klienta, dlatego przystępujemy do druku modelu po zakończonym procesie akceptacji przedstawionej oferty.

WYSYŁKA LUB ODBIÓR

Wykonane wydruki wysyłamy pocztą. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy, przy ulicy Władysława Siwka 17 w Krakowie.

GALERIA WYDRUKÓW

SZKOLENIA I WARSZTATY

Druk 3D jest dynamicznie rozwijającą się branżą znajdującą zastosowania w coraz to nowszych dziedzinach, począwszy od architektury, szkolnictwie, motoryzacji, przemyśle czy medycynie. Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom Klienta, zdecydowaliśmy się prowadzić kompleksowe szkolenia i warsztaty związane z drukiem 3D. Ich nieodłącznym elementem jest proces modelowania 3D, które także znajduje się w ofercie kursów.

Organizowane warsztaty i szkolenia są idealną alternatywną nie tylko dla osób fascynujących się drukiem 3D, ale także dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje, stając się tym samym atrakcyjniejszym w oczach przyszłego pracodawcy.

Nasza oferta obejmuje szkolenia i warsztaty dla firm, szkół, studentów oraz osób indywidualnych. Ponadto oferujemy także organizację pokazów drukarek na różnego rodzaju eventach.

DRUK 3D

Poznaj najnowszą technologię druku 3D

SKANOWANIE 3D

Odkryj nowe możliwości skanerów 3D

MODELOWANIE

Twórz swoje nowe modele bez ograniczeń

PROJEKTOWANIE CAD

Oferujemy usługi związane z projektowaniem CAD w programie Solidworks, począwszy od pojedynczych detali, kończąc na kompletnych projektach, layoutach rozplanowania maszyn oraz liniach produkcyjnych. W ramach projektu wykonujemy i pełną dokumentację techniczną wraz z BOM (Bill of Materials).

W naszej ofercie znajdują się:
- kompleksowe usługi projektowe od projektu ideowego do finalnej wersji wraz z wizualizacją,
- weryfikacja i walidacja projektu,
- wykonywanie analizy MES,
- konsultacje projektowe.

Kompletne usługi projektowania elementów

Weryfikacja i walidacja projektu

Analiza MES

Konsultacje projektowe

KONSULTACJE TECHNOLOGICZNE

Oferujemy kompleksowe konsultacje technologiczne, pozwalające na znalezienie i dostosowanie optymalnych rozwiązań do branży w której znajduje się nasz Klient. Usługa skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć wydajność pracy, zastosować szereg innowacji, stworzyć całą linię technologiczną bądź zmodernizować tę już istniejącą.

Konsultacje technologiczne pozwalają nam zapoznać się z działalnością Klienta, problemami branżowymi które napotyka oraz jego oczekiwaniami względem nowego projektu. Dzięki licznym naradom gwarantujemy dobór najlepszych rozwiązań oraz analizę wykonalności. Konsultacje technologiczne obejmują również obsługę i wdrożenie maszyn i urządzeń oraz innych podjętych przez nas zleceń.

Realizacja wielu autorskich projektów przekłada się na nasze doświadczenie w branży.

KROK 1

Otrzymanie zapytania

KROK 2

Zapoznanie się z problemem klienta

KROK 3

Poszukiwanie odpowiednich rozwiązań

KROK 4

Przedstawienie opracowanej koncepcji

FORMULARZ KONTAKTOWY