EXCELENCIA-TECH dystrybutorem ATMAT w Hiszpanii

  • 30 / 06 / 2020
  • Aktualności
  • Galaxy

 

Firma EXCELENCIA-TECH zajmująca się dostarczaniem rozwiązań w zakresie druku 3D została dystrybutorem drukarek 3D marki ATMAT w Hiszpanii. Współpraca będzie polegać zarówno na sprzedaży produktów ATMAT (Galaxy 500/600, Saturn, Jupiter), jak i na działaniach posprzedażowych, takich jak zapewnieniu kupującym autoryzowanego serwisu, wsparcia szkoleniowego i technicznego oraz opiekę nad produktami.

 

Drukarka 3D ATMAT Galaxy

 

EXCELENCIA-TECH dąży do tego, by zaoferować hiszpańskiemu przemysłowi nowoczesne rozwiązania, skupiając się przede wszystkim na wielkoformatowym i przemysłowym druku 3D. 

 

Widzimy duży potencjał we współpracy z zespołem ATMAT. Dzięki ich urządzeniom oraz doświadczeniu w produkcji i automatyzacji możemy popularyzować technologię gwarantującą sukces w wielkoformatowym druku 3D. Jest to idealne uzupełnienie naszego dotychczasowego portfolio.

-mówi Ronen Zioni, dyrektor generalny Excelencia-Tech.

 

 

Drukarka 3D GALAXY w pracowni u dystrybutora

 

EXCELENCIA TECH specjalizuje się m.in. w wykonywaniu wielkoformatowych projektów reklamowych, które drukowane są na maszynach 3D dla ich klientów. Po zapoznaniu się z pełną ofertą produktów firmy ATMAT zdecydowali się zostać dystrybutorem wszystkich drukarek 3D, przede wszystkim ze względu na ich unikalne rozmiary oraz platformy robocze, które mogą zostać wykorzystane przez klientów z branży przemysłowej. EXCELENCIA TECH doceniła parametry drukarek 3D SATURN i JUPITER.

 

Nawiązanie współpracy z hiszpańskim dystrybutorem jeszcze bardziej umocni naszą pozycję na rynku międzynarodowym. To ważny krok zarówno dla ATMAT, jak i dla Excelencia-Tech, który będzie mógł dostarczyć klientom produkty w konkurencyjnej cenie i o konkurencyjnym polu roboczym w porównaniu do innych, działających w Hiszpanii firm.

-mówi specjalista ds. eksportu firmy ATMAT, Paulina Folek. 

 

 

Jest to kolejny krok firmy ATMAT w rozwoju na Europę Południową. Na początku 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę z przedstawicielami Bułgarii (3D BG print), Serbii (3D Republica) oraz Szwajcarii (My3DWorld). 

 

Zobacz również