ATMAT podczas XVII edycji konferencji SOLIDEXPERT

  • 29 / 10 / 2019
  • Aktualności

 

25 października 2019 roku w Starej Zajezdni w Krakowie odbyła się Konferencja SOLIDEXPERT poświęcona aspektom przygotowania produkcji 4.0. Podczas wydarzenia w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele wielu polskich firm reprezentujący różne branże - technolodzy CNC, konstruktorzy CAD, właściciele przedsiębiorstw, a także specjaliści z branży IT. Nie mogło nas na nim zabraknąć.

 

Konferencja SOLIDEXPERT to branżowe wydarzenie, które skupia w ramach jednego spotkania, specjalistów wykorzystujących oprogramowanie SOLIDWORKS do realizacji biznesowych zadań. Wydarzenie składa się z wielu ciekawych prezentacji i wystąpień, a jego celem jest nie tylko edukowanie na temat wykorzystania rozwiązań SOLIDWORKS, ale to również świetną okazja do networkingu między uczestnikami. 

 

 

Jednym z wystąpień była prezentacja Prezesa firmy ATMAT, Mateusza Góry, pt.: 

Rozwiązania SOLIDWORKS w technologii druku 3D - efektywne wsparcie produkcji i biznesu 

Była to możliwość do poznania naszej działalności i dowiedzenia się informacji na temat sposobów wykorzystania oprogramowania SOLIDWORKS w naszej pracy. Całodziennym prelekcjom i panelom dyskusyjnym towarzyszyli wystawcy, którzy opowiadali o tworzonych przez siebie urządzeniach i rozwiązaniach. 

 

Na konferencji zaprezentowaliśmy dwie drukarki ATMAT - Signal Pro oraz Galaxy, a także wydrukowane modele 3D. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość porozmawiania ze specjalistami ATMAT o produkowanych maszynach, opracowanych technologiach i rozwiązaniach dla przemysłu.

 

Udział w konferencji pozwolił nam na znalezienie się w środowisku osób, które na co dzień wykorzystują oprogramowanie SOLIDWORKS. Dzięki temu mogliśmy porozmawiać z osobami biorącymi udział w wydarzeniu o zaawansowanych funkcjach oprogramowania i jego wykorzystaniu w branżach, które reprezentujemy. Dodatkowo, przedstawiliśmy na żywo proces druku 3D, który pomógł uczestnikom w zrozumieniu tej technologii oraz w znalezieniu zastosowania tego rozwiązania w ich centrach produkcyjnych.

Edyta Kowalska, Specjalista ds. eksportu

 

Zobacz również