Małopolski Festiwal Innowacji 2020  

  • 12 / 10 / 2020
  • Aktualności

 

19 października 2020 rozpoczyna się Małopolski Festiwal Innowacji, który po raz 10 połączy naukę, biznes, administrację i małopolską społeczność w celu promowania idei przedsiębiorczości i innowacyjności. Z powodu dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej z pandemią COVID-19, tym razem większość wydarzeń odbędzie się online. Podczas trwania festiwalu zaprezentujemy webinar na temat wykorzystania nowoczesnych technologii w celu rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy!

 

Na co dzień działamy nieszablonowo i stawiamy na innowacje, zatem nie mogło nas zabraknąć na kolejnej edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji! 


W dniach 19-25 października 2020 każdy będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat innowacji, które opracowywane są w naszym regionie. Jest to więc świetna okazja do tego, by poznać przedsiębiorcze firmy, innowacyjnych ludzi i projekty, które zrewolucjonizują świat. 


Jesteśmy firmą, która od 2014 roku na terenie małopolski realizuje projekty w zakresie szeroko pojętego przemysłu 4.0. Od początku istnienia nie ograniczyliśmy się do jednego profilu działalności, oferując usługi, które sprostają potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku. Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty, znajdujemy nieszablonowe rozwiązania, by w efekcie wdrażać przydatne dla odbiorcy indywidualnego i biznesowego drukarki 3D, maszyny przemysłowe i linie technologiczne. Realizujemy również projekty badawczo-rozwojowe.

 

To właśnie ostatniemu filarowi działalności poświęcimy webinar pt.: “Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań w rehabilitacji osób z niepełnosprawnością ruchową”, który odbędzie się 21 października 2020 o godzinie 11:00.

 


Podczas wystąpienia nasi prelegenci: Piotr Woźniak oraz Marcin Góra, omówią projekt wielowymiarowego systemu przeznaczonego do rehabilitacji w warunkach domowych i klinicznych, który ma być również wsparciem dla lekarzy i fizjoterapeutów w planowaniu terapii (również zdalnie), analizowaniu postępów rehabilitacji oraz przełamywaniu barier i ograniczeń przez pacjentów. 


Zarejestruj się, klikając w poniższy link:  

--> https://atmat.clickmeeting.com/webinar-atmat-dreammotion

 


Dlaczego postanowiliśmy wziąć udział w Małopolskim Festiwalu Innowacji 2020?

 


Ponieważ innowacje to coś, co nieodłącznie wiąże się z naszą codziennością i wyznawanymi zasadami. Staramy się na każdym kroku wykorzystywać potencjał i wychodzić poza standardowe ramy, oferując rozwiązania których brakuje na rynku, a także rozwijając te obszary, w których można coś usprawnić.

Niejednokrotnie Małopolska wspierała nas w naszych działaniach, dlatego tym bardziej nie wyobrażamy sobie, aby zabrakło nas w kolejnej, jubileuszowej edycji. 

 


Serdecznie zapraszamy również do wzięcia udziału w innych organizowanych w ramach festiwalu wydarzeniach. Pełny plan jest dostępny na stronie organizatora:

https://www.innowacyjna.malopolska.pl/malopolski-festiwal-innowacji/program/

Zobacz również