Warsaw Industry Week 2019

  • 18 / 11 / 2019
  • Aktualności

 

W dniach 13-15 listopada 2019 roku w Ptak Warsaw Expo odbyła się IV edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych. Podczas trzydniowego wydarzenia branżowego zaprezentowaliśmy własne rozwiązania i technologie wpisujące się w dynamicznie rozwijający się Przemysł 4.0.  

 

 Na naszym stoisku zdecydowanie najmocniejszym punktem była prezentacja zrobotyzowanej obróbki modelu wydrukowanego w technologii 3D. Ukazany na targach proces to jednynie wstęp do szeroko zakrojonych działań. Podjęliśmy się opracowania tej technologii i sukcesywnie będziemy ją rozwijać, by zwiększyć możliwości produkcji i implementacji modeli drukowanych w projektach firm z sektora przemysłowego. Wydruk poddany obróbce został wytworzony na wielkogabarytowej drukarce 3D - Saturn, która w dwóch egzemplarzach została pokazana na naszej ekspozycji.  

 

 

Uczestnicy targów mogli również zobaczyć autorskie urządzenia do wytwarzania addytywnego - drukarki Signal Pro oraz Galaxy, a urozmaicona kolekcja modeli pokazowych tylko potwierdziła możliwości naszych urządzeń w praktyce.

Charakterystycznym elementem naszego stoiska był samochód inspirowany modelem Mustanga, który w całości, w skali 1:1 został wydrukowany na naszych wielkogabarytowych drukarkach 3D. 

 

Dlaczego bierzemy udział w targach?

 

Targi to nie tylko możliwość do prezentacji naszych osiągnięć, maszyn czy rozwiązań. Dla nas jest to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, zbadania potrzeb klientów oraz sprawdzenia kierunków rozwoju przemysłu w Polsce i na świecie. Warsaw Industry Week to wydarzenie, które dopiero się rozwija, jednak poziom, jaki został w tym roku osiągnięty, pozwala twierdzić, że targi w Nadarzynie mogą stać się jednym z najważniejszych tego typu eventów w Polsce.

Mateusz Byrdy, Kierownik Działu Sprzedaży

 

Zobacz również