Firma 3D Connect została dystrybutorem drukarek 3D ATMAT

  • 15 / 11 / 2019
  • Aktualności
  • Drukarki 3D

 

Przekraczamy granicę i obieramy nowy kierunek eksportowy! Firma 3D Connect GmbH rozpoczęła dystrybucję drukarek 3D marki ATMAT na terenie Niemiec.

 

Przedsiębiorstwo będzie się zajmować sprzedażą pełnego asortymentu naszych urządzeń oraz wsparciem klienta w zakresie wdrożenia i obsługi maszyn. Oprócz tego 3D Connect GmbH świadczyć będzie profesjonalny serwis i konserwację drukarek 3D na rynku niemieckim, gwarantując klientom możliwość szybkiego kontaktu i reakcji na zgłoszenie, bez pośredników oraz bariery językowej. Firma 3D Connect GmbH będzie odpowiedzialna za dostarczenie najwyższej jakości obsługi oraz bezpieczeństwa niemieckim użytkownikom drukarek 3D marki ATMAT.

 

 

Według najnowszych statystyk* 10% światowego rynku drukarek 3D stanowią produkty z Polski. Innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość wykonania urządzeń oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że nasze produkty zostały zauważone i docenione przez zagranicznych kontrahentów.

 

Jesteśmy dumni ze współpracy z ATMAT i z tego, że razem możemy wejść na rynek niemiecki. W firmie ATMAT widzimy partnera, który w przyszłości będzie zawsze na bieżąco. Ale widzimy w niej nie tylko producenta, ale i partnera na przyszłość.

 

Andreas Meißner, CEO 3D Connect

 

Dlaczego rozpoczęliśmy współpracę z firmą 3D Connect?

 

 

Współpraca ze znaczącym pośrednikiem w Niemczech umożliwi nam jeszcze intensywniejszą sprzedaż zagraniczną oraz umocni naszą pozycję na rynku. Lokalny partner sprzedażowy i serwisowy drukarek ATMAT 3D to najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę czas reakcji oraz brak bariery językowej pomiędzy kontrahentem i specjalistą ds. klienta.

– mówi Edyta Kowalska, Specjalista ds. eksportu z firmy ATMAT.

 

 

Wspólne stoisko firmy ATMAT oraz 3D Connect GmbH będzie można odwiedzić podczas tegorocznych targów FormNext we Frankfurcie (19-22.11.2019 r.). 

 


*Źródło: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polskie-firmy-kontroluja-okolo-7-10-proc,181,0,2034613.html

Zobacz również