Spotkajmy się na targach

  • 30 / 10 / 2019
  • Aktualności

 

 

Jesień to dla nas zawsze intensywny czas – nie inaczej jest w tym roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk podczas Warsaw Industry Week oraz Formnext 2019.

 

Niedawno obchodziliśmy piątą rocznicę działalności, następnie uczestniczyliśmy w konferencji Solidexpert, a teraz wielkimi krokami szykujemy się do kolejnych, ważnych w branży przemysłowej wydarzeń, na których nie mogło nas zabraknąć - Targów Warsaw Industry Week oraz Formnext.  

 

Udział w prestiżowych, międzynarodowych targach umożliwia nam zaprezentowanie na szeroką skalę naszych innowacyjnych, autorskich rozwiązań i maszyn, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz wymianę doświadczeń z przedstawicielami różnych branż. Przygotowania do nich rozpoczynamy wiele miesięcy wcześniej, by przedstawić odwiedzającym nowoczesne rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

 

 

ATMAT na Warsaw Industry Week

 

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane są od 2016 roku i cieszą się niesłabnącą popularnością – w ubiegłym roku wzięło w nich udział ponad 11 tys. odwiedzających i 380 wystawców.

Warsaw Industry Week odbędzie się od 13 do 15 listopada. Naszą firmę będziecie mogli odwiedzić na hali E, stoisko 200.

Podczas tego wydarzenia zaprezentujemy drukarki 3D ATMAT - Signal Pro, Galaxy oraz Saturn - innowacyjne urządzenia do wytwarzania addytywnego dla przemysłu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania związane z drukarkami ATMAT i zaprezentują ich działanie. Oprócz tego przedstawimy stanowisko zrobotyzowane przeznaczone do postprocessingu. 

 

ATMAT na Formnext 2019

 

Największe targi poświęcone technologiom przyrostowym na świecie – Fromnext – odbędą się we Frankfurcie w drugiej połowie listopada. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Udział w Formnext 2019 potwierdziło ponad 740 wystawców z 29 krajów, a oficjalnym partnerem tegorocznej edycji jest USA.

 

W tym roku ATMAT po raz kolejny zaprezentuje się wśród międzynarodowych wystawców Formnext – zapraszamy na stoisko B31 na hali 12.1. od 19 do 22.11.2019. Naszym partnerem podczas targów będzie wyłączny dystrybutor drukarek 3D ATMAT na rynek niemiecki, o którym wkrótce poinformujemy.

 

Podczas Formnext 2019 zaprezentujemy drukarki ATMAT, takie jak Signal Pro, Galaxy i Saturn. Odwiedzający będą mogli zobaczyć, w jaki sposób pracują oraz czym się charakteryzują.

Odwiedź nasze stoiska, poznaj możliwości technologii 3D w branży przemysłowej oraz sprawdź oferowane przez ATMAT innowacyjne rozwiązania z zakresu robotyzacji. 


Zapraszamy na targi Warsaw Industral Week (13-15.11.2019) – stoisko 200, hala E oraz na targi Formnext (19-22.11.2019) – stoisko B31, hala 12.1.

 

Zobacz również