Career

Our young team focuses on interesting challenges and continuous personal development. As a result of expanding our business, as well as the ever-increasing amount of projects we are looking for apprentices, interns and employees. We are looking or disposable, committed people who are ready to challenge in a dynamically developing company.

Place of work: Kraków, Walerego Goetla 6 (near AGH)

SONY DSC

Vacants:

Python Developer

Termin składania aplikacji: 12.10.2016

Typ oferty: Praca stała

Kategoria stanowiska: IT

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i programowanie algorytmów wykorzystywanych w druku 3D
  • Testowanie zaprojektowanych algorytmów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Informatyka / Automatyka / Elektrotechnika i pokrewne
  • Doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • Bardzo dobra znajomość języka w wersji Python 3.X
  • Znajomość standardu PEP8
  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku PyCharm
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN i/lub GIT
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość zasad programowania obiektowego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień związanych z drukiem 3D
  • Doświadczenie przy projektach związanych z modelowaniem przestrzennym
  • Podstawowa znajomość C# ilub C++
  • Znajomość metodologii Scrum

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie zależne od indywidualnych osiągnięć
  • Duża swoboda działania i możliwości rozwoju
  • Pracę w ramach projektu badawczo – rozwojowego współfinansowanego z Funduszy Europejskich
  • Przyjazną atmosferę pracy z młodym zespołem
  • Szkolenia

Frezer / Tokarz

Termin składania aplikacji: 12.10.2016
Typ oferty: Pełny etat

Wynagrodzenie: Tak

Kategoria stanowiska: Inżynieria / technologia / produkcja

Zakres obowiązków:

Wykonywanie elementów z mosiądzu i brązu, z biegiem czasu wykonywanie własnych projektów. Udział przy projektowaniu i produkcji maszyn, linii i stanowisk na zamówienie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunków technicznych, warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi tokarki i frezarko-wiertarki konwencjonalnej
  • Doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem
  • Znajomość przyrządów pomiarowych: suwmiarka i mikrometr
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy i nauki

Dodatkowo:

  • Wykształcenie techniczne  (technikum, szkoła zawodowa lub studia z zakresu obróbki skrawaniem lub mechaniki) lub student studiów technicznych (mechanika, mechatronika lub podobne)
  • Doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi numerycznie

Oferujemy:

  • Pracę pod okiem doświadczonych inżynierów
  • Szkolenia

Application

Applications containing CV with photo and cover letter should be sent to an e-mail address mateusz.gora@atmat.pl (title of the message: Recruitment ATMAT).

Please include the following clause: I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Law dated. 29.08.97 year of the Personal Data Protection Acts. Paragraph No. 133, item. 883)